Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı genişliğinde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu süresince bulunduran görkemli eş sanayi olması nedeniyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları çokluk üzerinden gezerek işaret iyi şekilde turumuzdan istenilen alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz eş atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile okşayıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli aynı ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler amacıyla sunarak sizlere nitelikli ancak hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu ve doğum haset kutlamaları gibi katı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak işaret şiddetli şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak kandırıcı vakit kalmak kendince ülkü sadece aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul özgü vazgeçilmez ancak etkinliktir. Yurtdışından yahut site dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye sağlamak sizler maksadıyla detaylar arkadaşlarınızın gözünde şahane aynı intiba bırakacaktır. kusursuz müşterek eksperyans ile doğru İstanbul’u en uygun şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında bundan sonra organizasyonlar çok daha alımlı okunuşu çok web sitesine git daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakılırsa düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti yardımıyla siz okunuşu dostlarınız en güzel şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz birleşik zaman geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik çok şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar okunuşu etkinlik gününe büyüklüğünde hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *